Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

ПНПУ імені В.Г. Короленка відвідали представники Міжнародного інституту розвитку інтелекту International Mind Education Institute

Сьогодні відбулася зустріч ректора ПНПУ імені В. Г. Короленка професора Миколи Степаненка з викладачами Міжнародного інституту розвитку інтелекту International Mind Education Institute (Республіка Корея).

У розмові з професором Парк Санг Соо були озвучені пріоритетні напрями розвитку освіти в Україні та в Республіці Кореї, з’ясовані дотичні ідеї та соціально-історичні контексти розвитку освіти обох країн та окреслені ключові орієнтири міжнародної співпраці між Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка та International Mind Education Institute. Про це було підписано угоду.

Цього ж дня, в рамках діяльності навчально-методичної лабораторії “Інноваційних освітніх рішень”, відбулася відкрита лекція завідувача кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання ПНПУ імені В. Г. Короленка професора Ольги Федій “Інноваційні підходи у сучасній вищій освіті” з педагогіки вищої школи для магістрантів та викладачів психолого-педагогічного факультету. У лекції взяв участь представник Міжнародного інституту розвитку інтелекту О Се Дже (SEIJAE OH).

Також присутнім презентували ідею розвитку внутрішніх потенційних можливостей людини в сучасному світі, необхідність формування в неї міцних життєздатних сил та відчуття щастя незалежно від інших об’єктивних і навіть суб’єктивних чинників. Відтак, педагогіка навчання мистецтва щасливого життя визнана пріоритетом у сучасному освітньому просторі.