Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Пригоди Суспільство ТОП-новина 

Під Полтавою на залізничному переїзді зіткнувся мікроавтобус і поїзд

Про аварію на залізничному переїзді під Полтавою до поліції повідомлення надійшло в суботу о 09:40. 

Працівники Полтавського районного відділення поліції встановили, що під час руху на залізничному переїзді в селі Марківка Полтавського району зіткнулися вантажний мікроавтобус “FORD Transit” та пасажирський потяг.

Від удару автомобіль відкинуло від колій, попередньо, 30-річний водій отримав тілесні ушкодження, ступінь тяжкості яких з’ясовують медики.


Обставини та причини ДТП встановлюються працівниками поліції.


Поліція Полтавщини вкотре нагадує водіям, що залізничні переїзди є місцями особливо підвищеної небезпеки. Тому під час руху через колії слід безумовно дотримуватися Правил дорожнього руху

– При під’їзді до переїзду потрібно знизити швидкість.
– Рухатися через переїзд потрібно з невеликою постійною швидкістю.
– Обгін на залізничних переїздах і ближче ста метрів перед ними заборонений. Заборонена також стоянка транспортних засобів ближче 100 метрів з обох боків від переїзду.
– На самому переїзді заборонена й зупинка, і стоянка.
– Рухатися через переїзд та зупинятися перед ним можна тільки в один ряд.
– Починати рух через переїзд можна тільки при відкритому шлагбаумі й виключеній світловій та звуковій сигналізації.
– Особливо небезпечний виїзд на залізничні колії на переїзді без шлагбаума. Будь-яким способом потрібно переконатися в безпеці руху: при недостатній видимості зупинити машину перед переїздом, вийти на залізничні колії й, подивившись в обидва боки, переконатися у відсутності поїзда, що наближається.
– Особливо обережним водій повинен бути в темний час доби, а також в умовах обмеженої видимості. У випадках, коли рух через переїзд заборонено, необхідно зупинити транспортний засіб не ближче 5 м. до шлагбаума або світлофора, а на нерегульованих переїздах – не ближче 10 м. до першої рейки. При наявності перед переїздом розмітки «Стоп-лінія» або знаків «Рух без зупинки заборонено» і «Стоп-лінія», необхідно зупинитися біля розмітки або в зоні знаків.
– Не можна починати рух відразу після проїзду поїзда. Необхідно почекати, поки поїзд відійде на деяку відстань від переїзду, щоб переконатися у відсутності зустрічного.

За матеріалами Полтавського районного відділення поліції 

Система Orphus