Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

Перед стартом Проекту ЄС, у Миргороді провели термозйомку об’єктів

Впровадження Проекту Європейського Союзу “Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)” ще офіційно не розпочато, але незважаючи на це, в місті триває підготовка до реалізації проекту.

Так, з метою отримання реальної інформації щодо тепловтрат на об’єктах впровадження Проекту ЄС, днями провели термозйомку котельні по вулиці Прорізній 4-А, теплових трубопроводів та ДНЗ №10. Термозйомка дає можливість виявити існуючий стан мереж та будівель, місця найбільших тепловтрат. На основі отриманих даних розроблять енергоаудит та визначать найбільш ефективні заходи у даному випадку. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Термозйомку провели В’ячеслав Гусєв та Олег Масленніков, представники польсько-української Фундації ПАУСІ, яка є партнером міста у реалізації проекту MO.GE.DI.CO. У Миргороді їх супроводжувала начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради Тетяна Усик. Додатково у кожній установі були присутні їх представники.

Проект MO.GE.DI.CO. реалізовується в рамках другої фази Програми Європейського Союзу “Угода мерів – Демонстраційні Проекти 2”. Термін виконання –  2018-2020 роки. Вартість проекту – 1 019,5 тис. євро, з яких грант від Європейського Союзу –  762,8 тис. євро, кошти міського бюджету – 256,7 тис. євро. Цілями Проекту є зниження викидів СО2 на 20% в рамках обраного теплового району міста, використання відновлювальних ресурсів, зниження тепловтрат при доставці теплоносія та енергоефективна модернізація дитячого садочку № 10.

Система Orphus