Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Органи Пенсійного фонду області фінансують виплату березневих пенсій і готуються до перерахунків

Органи Пенсійного фонду області фінансують виплату березневих пенсій і готуються до перерахунків

У нинішньому місяці виплата пенсій через поштові відділення та установи банків на Полтавщині розпочалася на день раніше – 3 березня – та триватиме за графіком.

На сьогодні органи Пенсійного фонду області спрямували на виплату пенсій 295 млн грн, що становить 27% місячної потреби. Відтак, центри поштового зв’язку забезпечені коштами для пенсійних виплат по 12 березня, а банківські установи – по 6 березня. Пенсії представників силових структур профінансовані у повному обсязі.

Органи Фонду звертають увагу колишніх військовослужбовців, що наразі триває підготовча робота щодо здіснення перерахунків пенсій даної категорії осіб, адже в уряді ухвалили рішення перерахувати пенсії військовим заднім числом, з 1 січня.

Після відповідних узгоджувальних процедур, які відбулися на центральному рівні, списки пенсіонерів силових структур, пенсії яких підлягають перерахунку, були повністю передані до відповідних силових відомств. Тепер органи Пенсійного фонду очікують від них надходження довідок про грошове забезпечення пенсіонерів-силовиків, на підставі яких і буде здійснюватися перерахунок. Програмне забезпечення, з допомогою якого проводитиметься осучаснення пенсій, вже підготовлено. Перші виплати почнуться вже у березні, за додатковими відомостями, а основна частина їх припаде на квітень.

В області перерахунок планують провести для майже 22 тис. військових пенсіонерів.

Система Orphus Поделиться на fb