Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині заступить на службу спецпідрозділ КОРД

На Полтавщині заступить на службу спецпідрозділ КОРД

Полтавська область стала двадцять першим регіоном, в якому до виконання завдань приступить КОРД. Сьогодні, 2 березня заступник Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Олексій Руденко вручив випускникам сертифікати про успішне закінчення навчання.

Заступник Голови Національної поліції України Олексій Руденко зазначив, що у співпраці з іноземними колегами викладачі Центру підготовки підрозділів особливого призначення Національної поліції України готують бійців спецпідрозділу за світовими стандартами, повідомляють у поліції.

Кандидати у поліцейський спецназ пройшли двомісячний інтенсивний курс навчання, здали іспити і тепер готові відбути у свій регіон для виконання поставлених завдань.

“Це двадцять перша область, яка закінчила курс навчання. Випускники вже завтра приступлять до виконання бойових завдань на Полтавщині. Залишилось підготувати ще чотири області, і процес навчання ми закінчимо до серпня місяця”, – наголосив Олексій Руденко.

Заступник глави наголосив, що поліцейські-спецпризначенці повинні постійно тренуватися та вдосконалювати набуті навички задля збереження життя людей, які потребують захисту та допомоги. Також він зауважив, що від рівня підготовки та злагодженості підрозділу залежить  життя кожного спецпризнаценця.

Випускникам вручили сертифікати про успішне закінчення навчання.

Система Orphus