На чемпіонаті України паралімпійської легкої атлетики кременчужани посіли призові місця

З 27 лютого по 1 березня у міському легкоатлетичному манежі м. Бахмут Донецької області відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в закритих приміщеннях серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями.

Кременчуцькі легкоатлети досить успішно виступили на змаганнях – вибороли 1 золоту,три срібні та 1 бронзову медалі, повідомляють у міській раді.
Чемпіонкою України у бігу на дистанції 400 м стала МСУМК Наталія Кобзар (жінки,змагальний клас Т-37).
Серед чоловіків з важкими наслідками ДЦП дві срібні медалі у бігу на 60 та 200 метрів завоював МСУ Владислав Косюк.
У штовханні ядра серед чоловіків у наших земляків 2 медалі: змагальний клас F-12- срібна у МСУМК Андрія Голівця ,  змагальний клас F-20. – бронзова медаль у КМСУ Олександра Ярового.
У штовханні ядра серед жінок змагального класу F-20 лише 4-е місце у першорозрядниці Тетяни Білик, проте вона встановила новий рекорд Полтавської області у штовханні ядра для закритих приміщень свого змагального класу.