Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

МОН запроваджує інтегрований курс у школах з природничих наук

МОН запроваджує інтегрований курс у школах з природничих наук

Міністерство освіти і науки шукає охочих пілотувати новий інтегрований курс “Природничі науки”. Про це повідомляє прес-служба Міністерства.

Відтак, з 1 вересня 2018 року в рамках експерименту, за бажанням астрономію, біологію, географію, економіку, фізику і хімію можуть вивчати в старших класах як єдиний предмет. Курс можуть викладати лише для учнів, що не планують складати ЗНО з природничих предметів. Викладати його можуть вчителі цих галузей знань без обов’язкового проходження курсів підвищення кваліфікації.

Наразі, розробили 4 різні проекти навчальних програм такого курсу. Дві з них побудовані так, щоб пояснити особливості природних явищ і технологічних процесів з позиції кожної представленої науки, одна стосується дослідження причинно-наслідкових зв’язків, що зумовили сучасний спосіб життя людства, та їх вплив на можливе майбутнє, а ще одна пропонує модульний підхід до вивчення природничих предметів.

Щоб долучитися до пілотування інтегрованого курсу “Природничі науки”, школа має звернутися до місцевого органу управління освітою.