Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Молодь Полтави змагалась в інтелектуальній грі «Весняний брейн-ринг» (ФОТО)

Учора у концерт-холі «Versal» відбувся турнір з інтелектуальної гри «Весняний брейн-ринг».

Захід організований управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, Полтавським обласним клубом інтелектуальної творчості «Що? Де? Коли?» та Студентською радою Полтави.

Популярність даного заходу не згасає серед команд, охочих показати себе та довести свої високі розумові здібності, повідомляють у Полтавській міській раді.

– Турнір з інтелектуальної гри проходить вже вдев’яте. І, дивлячись на наших молодих людей, ми переконуємось, що з кожним роком питання знань, питання освіченості стає все пріоритетнішим, все популярнішим серед молоді,– наголосила начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Ромас.

Так, у грі взяли участь 16 команд закладів вищої освіти Полтави. Також, особливістю заходу є залучення до гри вболівальників команд турніру з подальшим визначенням та нагородженням двох найкмітливіших гравців серед них.

Отже, за підрахунками балів, переможцем турніру стала команда ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» «Лишь бы ответить». Друге місце посіла команда Полтавської державної аграрної академії «AgroFon», третє – команда Полтавського коледжу харчових технологій «Харчовий тандем», а четверте місце виборола команда Аграрно-економічного коледжу – «Македонці».

Всі команди-учасники турніру отримали дипломи від управління у справах сім’ї, молоді та спорту та цінні подарунки від партнерів заходу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Система Orphus Поделиться на fb