Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Маємо провести перший тур конкурсу «Кращий державний службовець» на високому рівні”, – Микола Білокінь

Заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь провів нараду щодо організації в облдержадміністрації першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

На ній були присутні члени оргкомітету конкурсу – представники структурних підрозділів облдержадміністрації. Розглянули питання про хід і стан підготовки до проведення першого туру конкурсу, а також затвердили списки держслужбовців, які бажають взяти в ньому участь.

– Щороку ми проводимо конкурс «Кращий державний службовець». Це необхідний захід, стимул для розвитку й удосконалення професійних якостей наших співробітників. Потрібно врахувати минулорічні нюанси і провести захід на високому рівні, – зазначив Микола Білокінь.

Загалом відповідний конкурс відбувається в облдержадміністрації з 2008 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 (зі змінами). Про проведення його цьогоріч видано тематичне розпорядження голови облдержадміністрації від 02.03.2018 р. №158.

Мета конкурсу – зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців. Захід традиційно проходить у три етапи: перший тур – на рівні організації (березень-квітень 2018 року), другий тур – на рівні області (травень-червень 2018 року), третій тур – на державному рівні (жовтень 2018 року). Відбувається за двома номінаціями – «Кращий керівник» (учасники – держслужбовці категорії «Б») і «Кращий спеціаліст» (учасники – державні службовці категорії «В»). Крім того, визначені вимоги щодо стажу роботи для обох номінацій.

Цього року на участь у конкурсі в Полтавській облдержадміністрації претендує 51 особа (у 2017-му – 43), зокрема 16 – в номінації «Кращий керівник» і відповідно 35 – в номінації «Кращий спеціаліст».

Перший тур конкурсу передбачає:

  • проведення комплексного тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця;
  • виконання практичних завдань;
  • складення ділового документа;
  • володіння персональним комп’ютером.

Попередньо у багаточисельних структурних підрозділах ОДА – Департаменті економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій, Департаменті соціального захисту населення, Департаменті фінансів, Департаменті агропромислового розвитку, Департаменті капітального будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства – визначать переможців.

Перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в облдержадміністрації проведуть 25 квітня 2018 року.

Система Orphus Поделиться на fb