Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Кременчужани з інвалідністю можуть здобути вищу освіту за рахунок коштів міського бюджету

Кременчужани з інвалідністю можуть здобути вищу освіту за рахунок коштів міського бюджету.
На засіданні комісії з розгляду заяв осіб із інвалідністю, які виявили бажання отримати вищу освіту в вищих навчальних закладах Кременчука за рахунок коштів міського бюджету, під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової, прийняли рішення про відшкодування коштів за навчання певній кількості громадян, які мають відповідний статус і навчаються на базі міських ВИШів. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
 
Нагадаємо, що у Кременчуці в 2012 році розпочала дію програма навчання кременчужан із вадами здоров’я у вищих навчальних закладах, що фінансується з міського бюджету.
Її головною метою є поєднання зусиль органів місцевого самоврядування та вищого навчального закладу задля реалізації права отримання вищої освіти людям із інвалідністю для їх подальшої професійної, соціальної адаптації та інтеграції в суспільство. Тільки минулого року випускниками міських вищих навчальних установ стали 8 громадян із інвалідністю.
 
До уваги кременчужан, які мають статус особи з інвалідністю та бажають здобути вищу освіту в вищих навчальних закладів Кременчука, за детальною інформацією про те, як можна взяти участь у міській програмі «Вища освіта – без обмежень», вам необхідно звернутися до департаменту освіти міста.
Система Orphus