Кременчуцькі комунальники цілодобово борються із наслідками снігової стихії
Кременчуцькі комунальники цілодобово борються із наслідками снігової стихії
Щоб ліквідовувати наслідки снігової стихії та забезпечити нормальну життєдіяльність Кременчука комунальні підприємства переведені у цілодобовий режим роботи.
Снігоприбиральні автомобілі КАПТ-1628 працювали всю ніч і продовжують розчищати автошляхи від снігу, який йшов всю ніч і не припиняється й до цього часу, повідомляють у міській раді.

Тракторна техніка КП «Благоустрій Кременчука» та інших комунальних підприємств міста з 3 години ночі розчищає внутрішньо будинкові проходи та проїзди, дороги у приватному секторі. З 4 години ранку працюють двірники управляючих компаній, розчищаючи проходи до під’їздів житлових будинків та території «червоних ліній». 8 бригад працівників КП «Благоустрій Кременчука» також з 4 години ранку розчищають зупинки громадського транспорту.
Особлива увага приділяється і розчищенню під’їздів до міських лікарень та дитячих садочків.