Ви тут:
Анонс Оголошення Суспільство ТОП-новина Україна 

Флешмоб “Global Shevchenko” 2018

Флешмоб “Global Shevchenko” 2018

До дня народження Тараса Шевченка громадські організації «Батьківщина Молода» та «Ukrainians» організовують ІІ Міжнародний флешмоб «Global Shevchenko». Мета флешмобу – популяризувати постать великого Кобзаря, показавши пам’ятники Шевченка, встановлені по всій Україні та світу, і за кількістю яких український поет посідає друге місце після Будди.

Правила флешмобу дуже прості:

1) З 14 лютого до 8 березня 2018 р. зробіть фото, селфі або запишіть відео (читання одного з віршів Кобзаря) біля пам’ятника, барельєфу чи муралу з Тарасом Шевченком у вашому місті чи селищі;

2) Опублікуйте фото на офіційній сторінці флеш-мобу – https://goo.gl/uKtzuJ, а також на своїх сторінках в соціальних мережах (Facebook, Instagram або Twitter), обов’язково вказавши хештег #GlobalShevchenko, країну та місто, де зроблено фото. Наприклад: Рівне, Україна #GlobalShevchenko або Rome, Italy #GlobalShevchenko.

3) Фото у гарній якості надішліть на електронну пошту [email protected]. Найкращі фото будуть відібрані для фотовиставок, які пройдуть в різних містах України.

9 березня о 16:00 (за київським часом) організатори флешмобу закликають українців по всьому світу прийти до пам’ятників Тарасу Шевченку та одночасно зачитати вірш Кобзаря із циклу “В казематі” частина ХІІ (Чи ми ще зійдемося знову…)

У 2017 році до флешмобу «Global Shevchenko» долучились понад 3500 учасників із 27 країн світу та 173-х населених пунктів в Україні, а одночасні читання 9 березня пройшли у Києві, Ризі, Тбілісі, Празі, Одесі, Харкові, Сумах та інших містах.

Нагадаємо, що загалом, в Україні та світі встановлено 1385 пам’ятників Кобзареві, з них 1256 — в Україні та 129 — за кордоном у 35 країнах. Це найбільша у світі кількість монументів, встановлених діячеві культури. В Україні найбільше пам’ятників встановлено на Прикарпатті.

У 2018 році партнером флешмобу є Міжнародний проект-конкурс “Тарас Шевченко єднає народи”.

За деталями та додатковою інформацією звертайтеся до оргкомітету флешмобу за телефоном +380975102303 або на електронну пошту [email protected].

Система Orphus Поделиться на fb