Ви тут:
Суспільство 

До дівчинки з Сумської області прилипають праски і мобільні телефони

Україну здивувала 9-річна Вікторія Маричева – дівчинка-магніт з Тростянця Сумської області. До неї прилипають металеві предмети – монети, замки, мобільні телефони. Свій талант дівчинка показала в програмі «Крутіше всіх», яка виходить на «Інтері».

Але коли до дівчинки прилипла 3-кілограмова праска, ведучі програми і глядачі в залі втратили дар мови. Ведучий програми Андрій Доманський спробував відірвати предмет від Вікторії. На відео видно, що йому довелося докласти зусилля, щоб зробити це – праска буквально притягувала до дівчинки. Вікторія навіть пострибала – предмет навіть не зрушив з місця.

– Здатність притягувати предмети є у бабусі і трохи у мами, – розповіла Віка.

– На мені може висіти шматок рейки, – розповіла бабуся дівчинки Ольга Лазаренко. –Цьому неможливо навчитися. Цей дар від природи.

Подивитися відео можна нижче.

Дивіться новий випуск програми «Крутіше всіх» про дивовижні дітей на «Інтері» цієї неділі, 1 квітня, о 18.00.

Ще один учасник «Крутіше всіх» – 10-річний знавець зброї Дмитро Рибницький з Сумської області в програмі зізнався, що йому доводилося продавати зброю.

– У мене всі екземпляри зброї іграшкові. Поки вік не дозволяє придбати справжнє, – поскаржився Діма. – Я навіть навчився робити зброю з льоду.

– Ціни є?, – поцікавився ведучий програми Андрій Данилевич.

– Є. Невеликі.

– Пістолет треба було мені дістати. Скільки буде коштувати?

– Одна печенька, – відповів хлопчик. – Нас у школі годують правильної їжею. Тому печиво – це дефіцит.

 

Перейти до вмісту