Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Дітей Полтавщини запрошують взяти участь у конкурсі малюнків «Ліси поруч з нами – 2018»

Дітей Полтавщини запрошують взяти участь у конкурсі малюнків «Ліси поруч з нами – 2018»

З нагоди Міжнародного дня лісу Національне представництво FSC в Україні оголошує конкурс малюнків «Ліси поруч з нами – 2018». Організатори запрошують школярів зі всієї України взяти участь у цьому заході.

Умови конкурсу: конкурсні роботи повинні відображати необхідність відповідального ведення лісового господарства, турботливого ставлення до лісів.

На конкурс подають малюнки у довільній живописній формі, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю, також допускаються роботи, виконані в графічних редакторах.

До роботи має додаватися наступна інформація:
– назва роботи;
– прізвище, ім’я, по батькові та дата народження автора;
– місце проживання (повна адреса) автора, контактний телефон, електронна адреса (при наявності);
– назва навчального закладу.

У разі відсутності всієї вказаної інформації робота може бути не прийнята до участі в конкурсі.

Переможців конкурсу обиратиме жюрі. Імена переможців буде оголошено на сайті та сторінці Facebook у квітні 2018 року. Буде обрано три переможці, які отримають стильні навушники бренду «Marley», корпус яких містить дерев’яні деталі з FSC-сертифікованої деревини.
1 місце – навушники The House of Marley Liberate Saddle
2 місце – навушники The House of Marley Zion Midnight
3 місце – навушники The House of Marley Smile Jamaica

Цього року ми запроваджена нова номінація «Глядацькі симпатії» та буде проведено додаткове голосування в мережі Facebook. Усі роботи конкурсантів будуть розміщені на сторінці FSC Ukraine і автор малюнка, що отримає найбільшу кількість лайків, отримає навушники The House of Marley Smile Jamaica.

Роботи приймаються до 21 березня 2018 року, їх необхідно надіслати за адресою: 03041, м. Київ, вул. Генерала Родимцева 19, корпус 1, оф. 116, Національне представництво FSC в Україні (з поміткою конкурс малюнку «Ліси поруч з нами»).

Роботи не повертаються. Наданням роботи на Конкурс малюнків автор підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію конкурсної роботи без будь-яких претензій щодо авторського права надалі. Роботи можуть бути використані Національним представництвом FSC в Україні на власний розсуд.

Організатори лишають за собою право не прийняти до участі в голосуванні роботи в разі виникнення підозр про нечесність голосування (накруток) та інших технічних маніпуляцій.