Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Чи має право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці лікар наркологічного лікувально-профілактичного закладу

Чи має право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці лікар наркологічного лікувально-профілактичного закладу

Згідно п. 1 ст.8 Закону України «Про відпустки» щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці надається окремим категоріям працівників, робота яких пов’язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних географічних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров’я за Списком виробництв, робіт, професій і посад, згідно Додатку № 2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.11 1997 р. № 1290 (зі змінами) (далі Список).

Відповідно до розділу XVII «Охорона здоров’я, освіта та соціальна допомога» підрозділу «Психіатричні (психоневрологічні), геріатричні, нейрохірургічні, наркологічні лікувально-профілактичні заклади та установи, відділення, палати та кабінети…» Списку, лікар (у тому числі лікар-керівник відділення, кабінету), крім лікаря – лаборанта має право на додаткову відпустку за особливий характер праці, якщо він безпосередньо зайнятий обслуговуванням хворих в установах та підрозділах, максимальної тривалості 25 календарних днів.

Згідно листа Мінпраці та МОЗ України від 04.12.1996 р. № 06/1-4088 безпосереднє обслуговування хворих – це робота, яка виконується в умовах контакту медичного працівника і пацієнта, а саме: діагностичні й лікувальні процедури, заходи по догляду за х, створювання відповідного лікувально-оздоровчого режиму.

Безпосереднє обслуговування хворих повинне бути визначено функціональними обов’язками (посадовими інструкціями) працівників.

Лікар наркологічного лікувально-профілактичного закладу, якому функціональними обов’язками (посадовими інструкціями) передбачено безпосереднє обслуговування таких хворих, має право на додаткову відпустку за особливий характер праці згідно Списку при умові його контакту з пацієнтом не менше 50 % встановленої тривалості робочого часу.

Також, згідно підрозділу «Загальні професії медичних працівників закладів та установ охорони здоров’я, соціального захисту населення та освіти» розділу XVII «Охорона здоров’я, освіта та соціальна допомога» Списку, передбачене право на додаткову відпустку лікарю, який працює в установах охорони здоров’я максимальної тривалості 7 календарних днів,

Конкретна тривалість щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці встановлюється колективним чи трудовим договором залежно від часу зайнятості працівника в цих умовах (ст.8 ЗУ «Про відпустки»).

Згідно з пунктами 6 і 7 Порядку застосування Списку, затвердженого наказом Мінпраці України від 30.01.1998 р. № 16, зареєстрованим у Мін’юсті України 30.01.1998 р. за № 57/2497 (із змінами), додаткова відпустка за особливий характер праці надається пропорційно до фактично відпрацьованого часу. У розрахунок часу, що дає право працівникові на таку відпустку, зараховуються лише ті дні, коли він фактично був зайнятий на роботах з особливим характером праці не менш як половину тривалості робочого дня, встановленого для працівників цих виробництв, цехів, професій, посад.

Отже, основними умовами щодо визначення права лікаря наркологічного лікувально-профілактичного закладу на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці є: наявність виробництва, роботи ,професії і посади у відповідному розділі Списку та зайнятість у таких умовах не менше половини встановленої тривалості робочого дня.

Облік часу, відпрацьованого в таких умовах, проводить власник або уповноважений ним орган ( п.5 Порядку).

Головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Гаркава Н

Система Orphus