Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Завдяки злагодженій роботі, фіксуємо зменшення кількості постраждалих”, – Роман Товстий на зборах з питань цивільного захисту

“Завдяки злагодженій роботі, фіксуємо зменшення кількості постраждалих”, – Роман Товстий  на зборах з питань цивільного захисту

Протягом 2017 року на Полтавщині сталось 3,5 тисячі небезпечних подій, про це сьогодні у Полтавській ОДА, під час навчально-методичних зборів з питань цивільного захисту, повідомив заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.

“У 2017 році на Полтавщині сталося 3,5 тисячі небезпечних подій, в яких 260 людей загинули та більше 1300 людей — постраждали. Завдяки спільним зусиллям та злагодженій роботі, тенденція по постраждалим та загиблим йде на зменшення”, – зазначив Роман Товстий.

Під час дводенних навчально-методичних навчань керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, членам регіональної комісії з питань ТЕБ і НС, головам районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, фахівцям місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту розкажуть про останні зміни у законодавстві, в актах Президента України, Уряду, Національної поліції та ДСНС України.

“У лютому Полтавщину перевірятимуть на порядок навчання цивільного населення у надзвичайних ситуаціях (дитячі садки та навчальні заклади всіх рівнів). А у березні — комплексна перевірка, яку проводять раз на п’ять років. Оцінка готовності області до надзвичайних ситуацій залежить від якості роботи кожного містечка окремо”, – наголосив начальник Управління з питань цивільного захисту населення ОДА Віктор Стеблянко.

Про правильну організацію цивільного захисту в умовах адміністративної реформи в Україні та створення ОТГ. Також обговорять основні вимоги щодо організації планування заходів цивільного захисту, підготовки органів управління та навчання населення; необхідність та перспективи розвитку системи оповіщення.

Навчатимуть прийомів і способів проведення робіт при ліквідації НС, підвищення ефективності застосування сил та засобів цивільного захисту.

А на завершення – ділитимуться досвідом у сфері організації захисту населення і територій.

Система Orphus