Ви тут:
Відео Полтавщина прес-онлайн-конференція Суспільство ТОП-новина 

Заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін відвідав Полтаву (ВІДЕО)

Заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін відвідав Полтаву (ВІДЕО)

Учора заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін відвідав Полтаву.

У рамках свого візиту, в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського він провів публічну лекцію на тему «Впровадження технологій медіа грамотності та інформаційної безпеки в системі освіти». А також зустрівся з журналістами місцевих ЗМІ та провів прес-конференцію в ОКІА “Новини Полтавщини”.

Під час заходів, обговорили питання медіаосвіти, напрямки роботи Міністерства та необхідність підвищення медіаграмотності у навчальних закладах, обмінятися думками та досвідом у сфері інфобезпеки, 

МІП України займається інформбезпекою, впровадженням стратегічних комунікацій, моніторингом і припиненням розповсюдження неправдивого контенту, комунікацією між владою і суспільством.

— Питання, які сьогодні розглянули – імплементації впровадження технологій медіаграмотності інформаційної безпеки у систему середньої освіти. Зараз ми думаємо над тим, яким чином розробляти механізми, інструменти впровадження цих технологій в середню освіту. Для того, щоб прийдешнє покоління підготувати до зустрічі з викликами і загрозами, до життя в новому інформаційному світі, — зазначив заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін.

Більше дивіться у ВІДЕО


Система Orphus