Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Закоханих полтавців запрошують до участі в майстер-класі “Натхненні любов’ю”, до Дня святого Валентина

Закоханих полтавців запрошують до участі в майстер-класі “Натхненні любов’ю”, до Дня святого Валентина

Ви зможете поринути у світ живопису та флористики. А також по-новому підкорити серце коханих. Це варто спробувати, – запрошують організатори на захід. Його проведуть 12 лютого у Львівській кав’ярні.

“Любов – це коли творимо разом, радіємо і сміємося, милуємося вранішній зорі та заходу сонця разом! А ще – це подарунки, коли вся атмосфера оточуючого простору допомагає творити один для одного!

Ви зможете написати картину та створити флористичні прикраси під керівництвом полтавської художниці – Маргарити Антонець та флориста-декоратора – Надії Войткевич-Запара”, – йдеться в анонсі.

Під час вечора Вас захоплюватиме живим звуком романтична скрипка. Також ароматна кава додасть у Ваш вечір солодкий присмак любові, а світлина від професійного фотографа подарує Вам мить на роки.

“Запросіть своїх коханих на творчу та романтичну зустріч! Де Ви освоїте флористичні та художні техніки та ще раз підкорите подарунком серце коханих! Цей вечір Ви обов’язково запам’ятаєте надовго!”.

Через це посилання  https://goo.gl/xHHCzy, організатори просять здійснити реєстрацію і відповісти на важливі запитання щодо проведення заходу.

Із питаннями звертаєтеся за телефоном – +380663732160.

Система Orphus