Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Які послуги можна отрмтати у ЦОПі міської податкової

Які послуги можна отрмтати у ЦОПі міської податкової

Центром обслуговування платників ДПІ у м. Полтаві надається широкий спектр безкоштовних послуг для своїх відвідувачів. Серед них приймання податкової звітності, видача ідентифікаційного номера, отримання електронного цифрового підпису тощо. Також для зручності відвідувачів у Центрі функціонує система Wi-Fi.

У залі очікування забезпечено трансляцію актуальної інформації на «швидкоплинному рядку» та TV-моніторах. Крім того, з метою інформування платників про зміни в законодавстві в Центрі розповсюджується друкована продукція – листівки, брошури тощо.

В окремому кабінеті ЦОПу облаштовано Центр сертифікації ключів електронного цифрового підпису. Громадяни та суб’єкти господарювання, завітавши до інспекції, мають змогу проконсультуватися з тих чи інших питань із кваліфікованими спеціалістами.

Протягом січня 2018 року Центром обслуговування забезпечено надання платникам податків послуг у наступній кількості: прийом звітності – 77 тисяч, прийом та реєстрація вхідної кореспонденції – 2,7 тисяч, адміністративних послуг – більше 3 тисяч.

Сектор організації роботи Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Система Orphus