Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Як регламентується робота з неповним робочим часом, – роз’яснення Держпраці

Як регламентується робота з неповним робочим часом, – роз’яснення Держпраці

Робота з неповним робочим часом регламентується статтею 56 КЗпП України. За угодою між працівником і власником або уповноваженим ним органом може встановлюватись як при прийнятті на роботу, так і згодом неповний робочий день або неповний робочий тиждень.

Роботодавець зі своєї ініціативи має право на встановлення неповного робочого часу працівникам за умови, що на підприємстві, в установі, організації проводяться зміни в організації виробництва і праці, і з додержанням процедури, передбаченої частиною 3 статті 32 КЗпП України. Про зміну істотних умов праці (встановлення або скасування неповного робочого часу) працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці.

Якщо колишні істотні умови праці не може бути збережено, а працівник не згоден на продовження роботи в неповних умовах, то трудовий договір припиняється за пунктом 6 статті 36 КЗпП України.

У разі встановлення неповного робочого часу оплата праці проводиться пропорційно відпрацьованому часу або залежно від виробітку.

Неповний робочий час може встановлюватися на певний період (на визначений строк) або без обмеження строком, про що обов’язково зазначається у наказі про переведення на неповний робочий час.

Робота на умовах неповного робочого часу не тягне за собою будь-яких обмежень трудових прав працівників, у тому числі і скорочення тривалості їх щорічної основної відпустки.

Система Orphus