Ви тут:
Спорт Суспільство 

Як покращити поставу: 5 ефективних поз йоги, які допоможуть

Як покращити поставу: 5 ефективних поз йоги, які допоможуть

Йогою можна займатися не лише для схуднення та налаштувань на позитивні думки, а й щоб покращити свою поставу. Особливо це буде корисно для дітей, в яких постава лише формується. Про це пише 24 канал за матеріалами Health.

Варто знати, що порушення постави може призводити до болю в шиї та спині, поганої циркуляції крові, головного болю або ж інших хронічних недуг. У виданні розповіли, що в разі виконання 5 основних вправ, позитивні зміни у поставі відбудуться зовсім скоро.

Інструктор з йоги Крістiн МакГі порадив 5 ефективних поз йоги, які допоможуть покращити поставу.

“Затиснуті руки сарани”

Для виконання такої пози ляжте обличчям до підлоги. Випряміть ноги, руки витягніть по боках і на вдиху підніміть голову, щоб поглянути вперед, а на видиху відірвіть грудну клітку і ноги від підлоги, змикаючи руки за спиною.

Деякий час утримуйте цю позицію і дихайте, використовуючи м’язи черевної порожнини і спини, – таким чином вам буде легше дихати.

Низький випад з поворотом

Для виконання другої пози йоги станьте на коліна лівим коліном вперед, – воно повинне бути під кутом 90 градусів в той час як праве коліно – позаду. Руки помістіть по обидва боки від лівої ноги. Вдихніть і на видиху крутіть верхньою частиною тіла наліво. Ліву руку заводьте назад, намагаючись зловити праву стопу.

Якщо вам важко вхопитись за ногу, обмотайте навколо ноги ремінь і намагайтесь вхопитись за нього. Тримайте позицію і дихайте, відкривайте грудну клітку і плечі. Те ж саме зробіть знову, починаючи з правого коліна, повертаючись направо.

Скручування-повороти

Ляжте обличчям до стелі, випряміть ноги і поставте руки по боках долонями вниз. Поверніться до правого плеча, ліву ногу згинаючи у коліні, а ліву руку заведіть за спину, щоб з’єднати з правою.

Якщо ж не дістаєте, знову використовуйте ремінь, але старайтесь дістатись рук якнайдалі. Ту ж позу повторіть на інший бік: поворот до лівого плеча, права нога зігнута в коліні, права рука за спину.

“Покірний воїн”

Зігніть праву ногу вперед, а ліву ногу дещо розверніть наліво. Якщо уявно намалювати лінію від правої п’яти до лівої ноги, лінія має перетинати ліву стопу посередині.

На вдиху підніміть руки над головою і на видиху випряміть праву ногу. Нахиляйтесь вперед до правої ноги, стискаючи лікті за спиною.

“Танці на колінах”

Зігніть дві ноги і станьте на руки. На вдиху підійміть ліве коліно до рівня стегна, паралельно підіймаючи праву руку і заводячи її за спину, щоб схопити ліву ногу. Підіймайте ногу як можна вище. Теж саме на видиху зробіть навпаки.

Система Orphus