Ви тут:
Спорт Суспільство Україна 

Вийшли в друк нові статистичні довідники ФЛАУ

Вийшли з друку нові статистичні довідники ФЛАУ

До чемпіонату України-2018 у приміщенні, вийшли в друк два статистичних довідники: традиційний збірник “Статистика 2017” та нове видання про історію вітчизняних змагань – “Національні змагання з легкої атлетики України у приміщенні”. Довідники підготували статистики Іван Качківський та Сергій Баранов.

Інформація в довіднику “Статистика 2017”, зібрана на 596 сторінках, вісім з яких – кольорові фото. Понад 700 детальних переліків результатів, показаних атлетами як на відкритих аренах, так і в приміщеннях, розбито за віковими категоріями: дорослі, молодь, юніори, юнаки до 18 та до 16 років.


Також у довіднику є інформація про національні рекорди, встановлені українськими атлетами впродовж року, таблиця нагород, здобутих українцями на великих міжнародних стартах 2017 року. Представлені у збірнику і рейтинги з 12-, 24- ти 48-годинного бігу, складені Валентином Іоновим та Дмитром Вєтровим.

“Національні змагання з легкої атлетики України у приміщенні” – довідник зі статистичними відомостями про історію проведення вітчизняних змагань у приміщенні. Там ви знайдете інформацію про кількість учасників, завойованих медалей, призерів змагань, тощо. Дані систематизовано по змаганнях, проведених з 2005 року.

Тираж видань “Статистика 2017” – 100 примірників, “Національні змагання з легкої атлетики України у приміщенні” – 50. Охочі придбати друкований варіант, можуть оформити замовлення на сайті http://www.ikbooks.com.ua. 

Джерело: uaf.org.ua

Система Orphus