Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вихованців Кременчуцької виховної колонії навчали надавати першу медичну допомогу

Вихованців Кременчуцької виховної колонії навчали надавати першу медичну допомогу

Сьогодні у рамках Курсів підготовки до звільнення, з вихованцями державної установи «Кременчуцька виховна колонія» провели практичне заняття «Вчимося надавати першу медичну допомогу».

Захід відбувся з метою навчання підлітків вмінню надавати невідкладну медичну допомогу іншим людям при нещасних випадках, з якими вони можуть зустрітися будь-коли і будь-де після звільнення. Виконуюча обов’язки начальника медичної частини Наталія Павлюк хлопцям розповіла про черепно-мозкові травми, переломи, забої. Вчила надавати допомогу постраждалим при наркотичному та алкогольному отруєнні, елементарним правилам надання долікарської медичної допомоги людям, які потерпіли в ДТП, у сутичках тощо. Продемонструвала, як робити непрямий масаж серця, зупиняти кровотечу, накладати пов’язки та транспортувати хворого. Хлопці на практиці спробували отримані теоретичні знання.

«Підлітки самостійно відпрацювали техніку накладання шин та зупинки різних видів кровотеч, що стане вкрай важливим для кожного хлопця після звільнення», – наголосив начальник колонії Олександр Сайко.

Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька


Система Orphus