Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Впродовж місяця поліцейські Полтавщини розшукали 172 безвісти зниклих особи

Впродовж місяця поліцейські Полтавщини розшукали 172 безвісти зниклих особи

У період з 15-го грудня до 15-го січня на Полтавщині проводилися профілактичні заходи під умовною назвою «Розшук». 

Як повідомили в Управлінні карного розшуку Головного управління Нацполіції в області, за вказаний період розшукано 57 осіб, які ухилялися від слідства та суду, серед яких 26 – за вчинення крадіжок, 8 – за скоєння грабежів, 4 – за причетність до незаконного обігу наркотичних засобів, повідомляють у поліції.
Крім того, під час оперативно-профілактичних заходів поліцією встановлено місцеперебування 28 осіб – неплатників аліментів та держборжників. 
Правоохоронцями встановлено місцезнаходження 172 безвісти зниклих громадян та знято з обліків 23 особи неопізнаних трупів.

Довідково: Дана операція періодично проводиться з метою активізації розшуку осіб, які переховуються від органів досудового розслідування, слідчого судді та суду, безвісти зниклих громадян та встановлення осіб невпізнаних трупів.
Працівники поліції закликають, якщо ви володієте інформацією про місцезнаходження розшукуваних чи безвісти зниклих осіб, прохання повідомити про це до найближчого територіального органу поліції,  за безкоштовним телефоном «102», або будь-яким іншим зручним способом. 
Одночасно інформуємо, що не існує обмежень у часі, коли людина має звернутися із заявою про зникнення іншої людини. Чим швидше до поліції надійде повідомлення та чим більше буде надано інформації про зниклого, тим ефективніше буде розслідування та вища ймовірність знайти людину живою та здоровою.

Система Orphus