Ви тут:
Полтавщина прес-конференція Суспільство 

Володимир Оніщенко презентував роботу ГО “Науково-практичний центр розвитку конкуренції та захисту прав споживачів” (ВІДЕО)

Володимир Оніщенко презентував роботу ГО “Науково-практичний центр розвитку конкуренції та захисту прав споживачів” (ВІДЕО)

Сьогодні, на прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини”, колишній голова Полтавського ТВ АМКУ Володимир Оніщенко презентував новостворену ГО “Науково-практичний центр розвитку конкуренції та захисту прав споживачів” та розповів про її діяльність.

“Наша громадська організація захищатиме права споживачів, адвокатуватиме організації, створюватиме конкурентне економічне середовище в ОТГ області та навчатиме на практиці студентів”, – розповів Володимир Оніщенко.

Науково-практичний центр передбачає, перш за все, систему адвокатування: надання консультацій, роз’яснень, захисту від недобросовісної конкуренції, проведення тендерів, допорогових закупівель, оформленням тендерної документації.

Керівник організації розповів, що сьогодні органи влади, заклади адміністративного господарського управління та суб’єкти господарювання роблять багато помилок, які можна кваліфікувати як порушення.

“Наше завдання — супроводжувати ці структури: укладати угоди, аналізувати їхні документи, контролювати усунення й подальше недопущення помилок. Ми на практиці застосовуватимемо антимонопольне законодавство. Виявляти порушення і карати за них — це робота АМКУ. А ми знаходитимемо й допомагатимемо усувати порушення та навчатимемо не допускати їх у майбутньому”, – наголосив він.

Організація вже надіслала листи в усі міські ради й ОТГ області з інформацією про те, чим займатиметься. Планують підписати меморандуми про співпрацю з департаментами та органами місцевого самоврядування. Кінцева мета організації: звести до мінімуму кількість економічних порушень на Полтавщині та сприяння розвитку здорової економічної конкуренції.

Науково-практичний центр надаватиме допомогу населенню безкоштовно.

“Нас підтримує обласна влада, оскільки на сьогоднішній день ця ніша не заповнена й існує ціла низка проблем, які потребують опрацювань”, – додав Володимир Оніщенко.

Звернення ГО “Науково-практичний центр розвитку конкуренції та захисту прав споживачів” приймає за адресою: м. Полтава, вул. Зигіна, 1 каб. 320.

Система Orphus