Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Відтепер приміщення під службове житло для сімей молодих лікарів на балансі Хорольської ЦРЛ

Відтепер приміщення під службове житло для сімей молодих лікарів на балансі Хорольської ЦРЛ

Проект з реконструкції приміщення під службове житло для сімей молодих лікарів передали на баланс Хорольської ЦРЛ. Про це повідомили на офіційній сторінці ради.

Днями, відбулося засідання комісії, створеної на виконання рішення Хорольської РДА  „Про передачу Хорольській ЦРЛ нерухомого майна, розташованого за адресою: м.Хорол, вул. Козацька, 38‟ та відповідного наказу начальника відділу управління майном Хорольської районної ради від 29 січня 2018 року.

Розглядали питання про передачу відділом управління майном Хорольської РДА до Хорольської ЦРЛ нерухомого майна. А також робочого проекту з реконструкції приміщення під службове житло для сімей молодих лікарів.


Комісія працює в складі: її голови – начальника відділу майна районної ради Володимир Малюжка, головного лікаря ЦРЛ Михайла Винограда та спеціалістів відділу майна і центральної районної лікарні. Засідання проходило за участі Голови РДА Віри Мартюк та голови профільної постійної комісії районної ради Леоніда Соболя.

Попередньо комісія провела обстеження нерухомого майна за місцем розташування, після чого здійснила огляд робочого проекту з реконструкції приміщення, що передають на баланс Хорольської центральної районної лікарні в межах спільної власності територіальних громад Хорольського району.

З метою залучення молодих медичних працівників до роботи, у закладах охорони здоров’я Хорольщини депутатський корпус ради, спільно із керівниками медичної галузі району, обрали напрямок на забезпечення їх власним житлом.

Для цього, згідно відповідного рішення сесії районної ради, будівлю комунальної власності, що розташована по вул. Козацькій, перепрофілювали в житлову. Виготовили технічну документацію на реконструкцію, отримали технічні умови на газо- та електропостачання.

Кошторисна вартість проекту (на 8 квартир) становить 6,150 млн. грн. Усю технічну документацію на реконструкцію передали працівникам управління майном районної ради, спеціалістам центральної районної лікарні. Вони відтепер будуть замовниками будівельних робіт і здійснюватимуть контроль за їх виконанням.

Система Orphus