Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Відбір на Євробачення-2018: проект Vilna презентував свою конкурсну пісню Forest song (ВІДЕО)

Відбір на Євробачення-2018: проект Vilna презентував свою конкурсну пісню Forest song (ВІДЕО)

Національний відбір на Євробачення 2018 стартує вже 10 лютого. Учасники Нацвідбору-2018 – проект Vilna – презентував конкурсну композицію, з якою будуть боротися за право представляти Україну на Євробаченні-2018.

Конкурсну композицію вже можна почути на YouTube, пише 24 канал.

На великій сцені пісня зазвучить вже 10 лютого, під час першого півфіналу Нацвідбору на Євробачення-2018.

Vilna – проект, вокалісткою якого є Ірина Василенко – фіналістка 5 сезону “Х-фактора”. Участь в “Х-факторі” принесла Ірині Василенко успіх і чимало цікавих пропозицій. Дівчина почала співпрацювати з відомим іноземним лейблом, активно зніматися в рекламі, та найголовніше – її музична кар’єра пішла різко вгору.

Ідея створення проекту VILNA з’явилася у продюсера Дениса Ямбора, коли до нього у студію звукозапису прийшла Ірина, аби реалізувати власну музичну ідею. Згодом проект поповнився і до нього долучилися Юрій Водолажський (Wodo), відомий за роботою із Brunettes Shoot Blonds та Артемом Пивоваровим, а також молодий музикант і саундпродюсер Микита Рева (Nick Aver).

Назва VILNA не випадкова. Головна ідея композиції FOREST SONG, з якою команда вирішила розпочати свій шлях, – це ідея свободи і незалежності як невід’ємної потреби людини й особистості.

Цього року проект вирішив піти далі та спробувати свої сили у Нацвідборі на Євробачення 2018. Наразі вони активно працюють над своєю композицією для пісенного шоу.

Система Orphus