Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

В УМСА Полтави провели культурно-мистецький захід до Дня народження Лесі Українки (ФОТО)

В УМСА Полтави провели культурно-мистецький захід до Дня народження Лесі Українки (ФОТО)

Вже не вперше наш волонтерський загін УМСА Полтави допомагає в організації та проведенні масштабних культурно-мистецьких заходів. Так, до Дня народження Лесі Українки, в академії організували культурний захід. Про це повідомили на сторінці загону в соцмережі.

Арт-проект “Парад Полтава вишивана”, День молоді, День вуличної музики, святкова програма до Дня захисту дітей, акція “Україна – це твоя Європа”, рок-фестиваль – на цих заходах волонтери підкреслють важливість популяризації української культури, забезпечення національно-культурного відродження українського народу, його історичної свідомості та традицій, функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя.

“Прагнучи до культурного оновлення та підкреслюючи пріоритет духовних цінностей, ми демонструємо вміння командної роботи та її роль задля успішної реалізації проектів. Долучилися до проведення ІV Всеукраїнського (ХІV Всекримського) конкурсу учнівської і студентської творчості ім. Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого пам’яті Лесі Українки”, йдеться у повідомленні.

Важливо розвиватися у всіх напрямках, говорять організатори.

“Тому, не дозволимо забути постаті українських діячів, чия творчість є взірцем непохитності духу та любові до свого народу!”

Система Orphus