Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні створили Центр реагування на кіберінциденти

В Україні створили Центр реагування на кіберінциденти

В Україні з’явився Центр реагування на кіберінциденти, що координуватиме роботу підрозділів кіберзахисту з різних правоохоронних структур

Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов під час відкриття Центру, передає Еспресо.TV.

“В Україні створюється система захисту від кіберагресії. Сьогодні ми відкриваємо Центр реагування на кіберінциденти. Він стає фактично ядром кіберзахисту країни. Центр не просто спостерігає за розвитком кіберінцидентів – кібератак тощо, – він виявляє їх на ранніх стадіях і забезпечую їхню швидку локалізацію. Центр реагування підтягує необхідні ресурси залежно від масштабів кіберагресії – Держслужбу спецзв’язку та захисту інформації, кіберпідрозділи СБУ або Нацполіції”, – розповів Турчинов.

За словами голови РНБО, Центр також проводитиме профілактику кібератак і готуватиме фахівців для правоохоронних структур, а для його створення використали найсучасніші технології.

“Це координуюче ядро, що не тільки блокуватиме розвиток кіберінциденту, але й проводитиме в мережах розвідку, виявлятиме небезпечні програми, віруси ще до того, як вони почнуть активно діяти. На базі центру є навчальні підрозділи, що забезпечать підготовку кадрів для СБУ та Нацполіції. Для побудови центру використані найкращі технології, які є у світі”, – додав Турчинов.

Система Orphus