Ви тут:
Медицина Освіта Суспільство Україна 

В Україні оголосили про конкурс на отримання премії для молодих науковців – фахівців із біотехнологій

В Україні оголосили про конкурс на отримання премії для молодих науковців – фахівців із біотехнологій

У рамках Біотехнологічної ініціативи, започаткованої Фундацією США–Україна (USUF), оголошують конкурс на отримання премії для молодих науковців – фахівців із біотехнологій “40 Under 40 Emerging Leaders in Biotech”. Про це повідомляють на сторінці НАН України.

Завдяки своїй Біотехнологічній ініціативі, USUF має на меті сприяти розвитку біотехнологій в Україні, шляхом залучення Фундації до освітніх, дослідницьких і бізнес-процесів у зазначеній галузі. А також підвищити рівень міжнародної обізнаності щодо можливостей біотехнологій в Україні.

Фундація США–Україна передбачає підтримку українських студентів, науковців і підприємців, які бажають співпрацювати з американською біотехнологічною спільнотою шляхом обміну досвідом, відвідування конференцій та участі у виставках. Для полегшення цього процесу, USUF нещодавно стала членом Інституту біотехнологічних інновацій – найбільшої в світі біотехнологічної асоціації.

Взяти участь у конкурсі, можна шляхом подання електронної форми заявки на сайті: usukraine.org

Кандидати на премію можуть як самовисуватися, так і бути номінованими іншими особами.

Номінантів премії оголосять на церемонії нагородження “40 до 40-а” USUF, а вісім призерів визначених Консультативною радою біотехнологій USUF, отримають спеціальний приз: четверо – грошову винагороду в розмірі 2500 доларів США. А ще четверо – можливість брати участь у біотехнологічному форумі у США з покриттям витрат на проїзд і проживання.

Так,, загальний фонд конкурсу «40 Under 40 Emerging Leaders in Biotech» становить 25000 доларів США.

Всі заявки на участь у конкурсі, включно з довідковими листами, слід надіслати англійською мовою не пізніше 31 березня.

Система Orphus