Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

Упродовж ночі автошляхи Кременчука прибирала спецтехніка КП «КАТП – 1628»

Упродовж ночі автошляхи Кременчука прибирала спецтехніка КП «КАТП – 1628»

Спецтехніка комунальних підприємств Кременчука впродовж ночі прибирала міські  автомагістралі  від ожеледі та снігу, щоб зранку належному функціонуванню міста нічого не завадило.

За інформацією директора автотранспортного підприємства Сергія Шияна, в цей період виконали 27 виїздів автомобілів із соляно-піщаною сумішшю та 20 виїздів – із сіллю. Використали 141  т соляно-піщаної суміші та солі. Традиційно від снігу прибирали всі транспортні артерії міста, мостові переходи, спуски та підйоми, а також дороги другорядного значення. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Завдяки злагодженій роботі автотранспортного підприємства, на ранок стан дорожнього покриття привели у належний стан, що позитивно позначилося на життєдіяльності міста, роботі громадського транспорту тощо. За дорученням міського голови Віталія Малецького, керівники підприємств житлово-комунального комплексу Кременчука продовжують моніторити синоптичну ситуацію та на випадок її погіршення діятимуть у рамках раніше затверджених і відпрацьованих схем оповіщення та маршрутів прибирання.
Система Orphus