Ви тут:
Анонс Суспільство Україна 

Українців запрошують до конкурсу інноваційних лідерів серед міст країни

Українців запрошують до конкурсу інноваційних лідерів серед міст країни

Шукають інноваційних лідерів серед міст України для участі в Open Data Leaders Network. Запрошують місцеву владу українських міст взяти участь у програмі обміну досвідом та навчання у галузі відкритих даних. Про це повідомляють на сайті Фонду Східної Європи.

“Запрошуємо місцеву владу українських міст взяти участь у програмі Open Data Leaders Network для обміну досвідом та навчання у галузі відкритих даних. З 21 по 23 березня 2018 року Фонд Східна Європа, в рамках проекту USAID/UKaid “Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах”, проведе в Україні другий цикл програми навчання і обміну ідеями для представників місцевої влади українських міст – Open Data Leaders Network. Програма відбуватиметься в Києві”, – зазначили організатори.

Open Data Leaders Network є мережею, що створена Open Data Institute для популяризації ідей відкритих даних по всьому світу. З 2015 року мережа допомогла більш ніж 30 урядовим лідерам посилити їх програми відкритих даних через обмін досвідом між учасниками та надаючи їм підтримку у напрацюванні, розробці і тестуванні нових ідей.

Цього року проведуть другий цикл програми Open Data Leaders Network, яка вперше стартувала в Україні у 2017 році. Учасники програми – представники місцевої влади українських міст – будуть мати можливість зустрітися з колегами з інших міст, щоб поділитися проблемами, обговорити ідеї і дізнатися про глобальні інновацій у сфері відкритих даних.

“Для участі в програмі ми шукаємо до 8 представників місцевої влади, які:

відповідають за розвиток відкритих даних;
мають ідеї про те, як відкриті дані можуть бути використані для поліпшення якості життя в містах;
готові вчитися на прикладі інших лідерів і ділитися власним досвідом.

Що ми пропонуємо:

Три дні семінарів, презентацій та обміну досвідом в Києві
Можливість отримати знання та досвід щодо кращих світових практик в галузі відкритих даних
Експертну та комунікаційну підтримку для реалізації проектів у галузі відкритих даних у ваших містах”.

Що думають  учасники першого циклу ODLN:

“Open Data Leaders Network – це місце для саморефлексії та визначення в першу чергу для себе – чому це важливо для мене та мого міста? Я переконана, що відкриті дані – це шлях до кращої якості життя в наших громадах, до зважених управлінських рішень та розвитку взаєморозуміння між громадою та органами влади”, –  розповіла радниця Чернівецького міського голови Тетяна Лебухорська.

Як подати заяву?

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету за посиланням.

Ключові дати

Кінцевий термін прийому заявок: 4 березня 2018 року.
Успішних кандидатів буде проінформовано електронною поштою: до 11 березня 2018 року
Проведення заходів: 21-23 березня 2018 року.

Open Data Leaders Network України підтримується Державним агентством з питань електронного урядування України за участі проекту USAID/UK aid та Фонду Євразія “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” у партнерстві з Фондом Східна Європа.

Система Orphus