Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Українські художники створили портрет Трампа з монет

 

Українські художники створили портрет Трампа з монет

На створення портрета президента США Дональда Трампа українським художникам знадобилося три місяці. Зображення створене з дрібних монет.

 

Українські художники створили портрет Трампа з монет

 

Українські художники з дрібних монет створили портрет американського президента Дональда Трампа. Щоб створити зображення, пара художників працювала три місяці, повідомляє ТСН.

Залежно від освітлення, обличчя Трампа може виглядати гордим, дитячим, маніакальним або навіть комічним. Художники кажуть, що в портреті використовували дрібні гроші, аби показати, що можна бути багатим і дешевим одночасно.

Костюм Трампа зроблений з фішок для гри в покер, щоб підкреслити азартність американського президента.

Перед цим художники створили портрет президента РФ Володимира Путіна, використовуючи для цього кулі. Цей портрет вони назвали Обличчя війни. Для створення картини було використано 5 тисяч патронів.

“На грошах ви можете побачити чимало осіб. Ви можете побачити президентів, людей, які мали честь і гідність, за які вони і отримали місце на них. Це як символ нації. І це означає, що гроші засновані на честі, але не те, що гідність або честь засновані на грошах”, – розповіла художниця Дар’я Марченко.