Ви тут:
Спорт Суспільство Україна 

Українські біатлоністи ввійшли в ТОП-10 естафети

Українські біатлоністи ввійшли в ТОП-10 естафети

На Олімпіаді-2018 відбулися заключні змагання з біатлону – чоловіча естафета. Це був останній шанс для збірної України з біатлону реабілітуватися за попередні провали, але, на жаль, нічого не вдалося.

Олімпіада-2018 на фінішній прямій. Ми здобули єдине золото у фрістайлі, однак не полишали надій на медалі в біатлоні. На жаль, ні чоловіча, ні жіноча команди біатлоністів не потішили своїми результатами.

У чоловічій естафеті 23 лютого Україна виступила в складі Артема Прими, Сергія Семенова, Володимира Семакова та Дмитра Підручного.

Першим від нашої збірної на лижну трасу вийшов Артем Прима. Українець відстрілявся чисто та вийшов із першого вогневого рубежу п’ятим. Другий рубіж наш біатлоніст також відпрацював без промахів! Завдяки відмінній стрільбі та високій швидкості Артем фінішував третім.

Наступним естафету перехопив Сергій Семенов. Українець пройшов перший вогневий рубіж без промахів, але на другому використав три додаткові патрони та витратив дорогоцінний час. На дистанцію він вийшов восьмим, а фінішував 10-м.

Володимир Семаков мусив повертати перевагу команді. На першому він відпрацював п’ять з п’яти, вийшовши з рубежу десятим. А от другий рубіж розставив усі крапки над “і”. Семаков використав усі додаткові патрони та відправився на штрафне коло. У результаті спорстмен фінішував 11-м.

Останнім на трасу вийшов капітан Дмитро Підручний. Українець не зробив жодного промаху на першому рубежі та зумів відіграти три позиції. Утім, після другого Підручний пішов на штрафне коло. У підсумку, ми стали дев’ятими!

Золото в змаганнях з біатлону здобула Швеція, срібло – у команди Норвегії, а бронзова нагорода дісталася Німеччині.

Джерело:Радіо МАКСИМУМ

Система Orphus