Ви тут:
Спорт Україна 

Українські біатлоністки провалили другу поспіль гонку на Олімпіаді-2018

Українські біатлоністки провалили другу поспіль гонку на Олімпіаді-2018

Біатлоністки збірної України невдало виступили у гонці переслідування на Олімпіаді у Пхьончхані. Про це пише Еспресо.

Сьогодні у Пхьончхані відбулася гонка переслідування. Реальні шанси на нагороду мала лише одна українка – Віта Семеренко, яка стартувала 14-ю з відставанням від лідера – німкені Лаури Дальмайєр у 55 сек. Інша українська біатлоністка – Анастасія Меркушина вступала у боротьбу лише 54-ю. Валя Семеренко мала розпочинати гонку 46-ю, але вирішила взагалі змагання пропустити.

Гонка проходила за складних погодних умов – за температури “мінус” 10 та сильного вітру. Віта Семеренко втратила шанси на медаль ще після першого вогневого рубежа, припустилася двох промахів. У підсумку Семеренко заробила ще 2 штрафних кола та фінішувала 18-ю. Меркушина з 5 помилками на стрільбі виявилася 46-ю. 

Впевнену перемогу здобула Лаура Дальмайєр, яка стала дворазовою олімпійською чемпіонкою Пхьончхану. Срібло отримала Анастасія Кузьмина зі Словаччини, бронзу – Анаїс Бесконд з Франції. 

  • Після трьох змагальних днів Олімпіади збірна України немає жодної нагороди. Лідирує у медальному заліку Німеччина, у якої 3 золота та 1 бронза.
Система Orphus