Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Україна позивається проти Росії в Міжнародному арбітражному суді в Гаазі за Конвенцією ООН з морського права

Україна позивається проти Росії в Міжнародному арбітражному суді в Гаазі за Конвенцією ООН з морського права

«Інтереси України мають належним чином бути захищені в Міжнародному Суді Організації Об’єднаних Націй», – підкреслив Глава держави та підписав Розпорядження щодо представництва України в розгляді питання в Міжнародному арбітражному суді щодо порушення Конвенції ООН з морського права 1982 року. Йдеться на офіційноу сайті Президента України.

Відповідно до цього документу захищати інтереси нашої країни буде заступник Міністра закордонних справ України Олена Зеркаль.

«Завтра 20 лютого виконується рівно чотири роки від початку агресії Російської Федерації проти суверенної і незалежної Української держави, що почалася з незаконної анексії Криму, коли вторгнення російських військ розпочало чотирьохрічну історію героїчної оборони України, боротьбу за захист суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави», – сказав Президент перед підписанням розпорядження.

Глава держави зазначив, що «боротьба ведеться не лише на фронті і не лише Збройними Силами України».

«Ця боротьба продовжується в політичній, дипломатичній та юридичній площині», – сказав Петро Порошенко.

Він нагадав, що «Україна зробила безпрецедентну роботу по захисту своїх юридичних позицій».

«Це стосується судових позовів в Міжнародний Суд ООН в Гаазі з приводу порушення Російською Федерацією Конвенції ООН з протидії фінансуванню тероризму, Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Це стосується і порушення Російською Федерацією Конвенції ООН з морського права та низки інших міжнародних документів», – зазначив Глава держави.

 

 

Система Orphus