Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Учасники АТО та воїни-інтернаціоналісти Полтавщини відсвяткували Колодія (ФОТО)

Учасники АТО та воїни-інтернаціоналісти Полтавщини відсвяткували Колодія (ФОТО)

У суботу в селі Микільське Полтавського району учасники АТО спільно з учасниками бойових дій в Афганістані відзначили свято Колодія (Масляни).

На свято завітали учасники АТО, учасники бойових дій в Афганістані, депутати обласної та районної рад, мешканці Микільського та Терешків.

“Сьогодні ми зібралися, що відзначити свято Колодія. Символічно, ми спалимо опудало, яке символізує зиму та війну. Хочемо, щоб із завершенням зими, завершилась й війна”, – сказав голова координаційної ради з питань АТО Полтавської ОДА Віталій Турпітько.

Для мешканців села та гостей свята учасники бойових дій в Афганістані приготували уху (юшку з риби), а учасники АТО — куліш.

“Наша спілка часто бере участь у святах, які проводять у селах та новостворених ОТГ. Ми пропагуємо тільки мир, так тільки ті, хто побував на війні розуміють, що краще за все – це мир” – сказав голова Полтавської районної спілки ветеранів Афганістану Олександр Левчук.

Для гостей свята творчі колективи влаштували концерт, а також були конкурси для малечі та дорослих. По завершенню заходу — дискотека.

 

Система Orphus