Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Решетилівці відбулися змагання з олімпійського виду спорту тхеквондо (ВТФ)

У Решетилівці відбулися змагання з олімпійського виду спорту тхеквондо (ВТФ)

Днями, у спорткомплексі ДНЗ “Решетилівського аграрного ліцею імені І.Г.Боровенського”, відбувся відкритий турнір з тхеквондо (ВТФ) під назвою “Кубок Полтавщини”. Про це повідомляє Решетилівська РДА.

До Решетилівки з’їхалися юні спортсмени з Сум, Харкова, Полтави, та Мерефи, що на Харківщині. Загалом, зібралося близько ста учасників.

З урочистими словами до учасників і гостей змагань, звернулися начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький, голова відокремленого підрозділу громадської організації “Українська федерація Тхеквондо (ВТФ) у Полтавській області” Беслан Баккаєв, голова Решетилівської районної ради Сергій Колотій, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Черкун, директор ліцею Ніна Спільна. У виступах почесні гості побажали учасникам перемоги.

Беслан Баккаєв зазначив, що турнір проходить вперше і цим днем започатковується щорічне проведення цього турніру на Решетилівщині. Іван Черкун висловив сподівання, що в планах керівництва також є відкриття секції тхеквондо (ВТФ) і в Решетилівці.

Змагання відбулися в різних вікових категоріях і виявились видовищними. Глядачі з захопленням спостерігали за майстерністю борців.

Система Orphus