Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Решетилівському районі планують створити сучасні медичні амбулаторії

У Решетилівському районі планують створити сучасні медичні амбулаторії

 6 лютого 2018 року голова райдержадміністрації Роман Перепелиця, голова районної ради Сергій Колотій разом з представниками відділу технічного нагляду департаменту охорони здоров’я з робочою поїздкою відвідали села Покровське та Шевченкове Решетилівського району.

Саме в цих селах планується створення сучасних медичних амбулаторій в рамках реформи первинної медичної допомоги в сільській місцевості. У збудованих приміщеннях планується частину будівлі використати під квартири для медичних працівників.

В ході робочої поїздки розглянуто питання виділення земельних ділянок під будівництво та планування підведення комунікацій.

“Важливим є те, що до того, як нові амбулаторії почнуть працювати, старі працюючі закриватися не будуть. Це паралельні процеси. І не буде ситуації, якої дуже бояться місцеві мешканці, що діючі амбулаторії позакриваються, а нові не збудуються. Старі існуючи приміщення будуть перепрофільовані і обов’язково використані в потрібних цілях. Чекаємо пропозиції від громад!”, – зазначив голова райдержадміністрації Роман Перепелиця.

Система Orphus