Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині створили міський центр первинної медико-санітарної допомоги

У Пирятині створили міський центр первинної медико-санітарної допомоги

2 лютого відбулася тридцять п’ята позачергова сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання. Її проведення було обумовлене невідкладністю прийняття рішень щодо утворення в Пирятинській міській об’єднаній територіальній громаді закладу первинної медичної допомоги.

Присутній на сесії голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк намагався відмовити депутатів міської ради від прийняття кардинальних рішень, пропонував спільно утримувати Центр первинної медичної допомоги, але з передачею приміщень не поспішати, залишити їх у спільній власності громад району, а міській раді взяти на себе оперативне управління майном, повідомляють у міській раді.

Депутати міської ради не пристали на цю пропозицію.

Рішеннями сесії утворено комунальне підприємство „Пирятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги“ Пирятинської міської ради, затверджено його Статут, Порядок проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря та прийнято звернення депутатів Пирятинської міської ради до Пирятинської районної ради щодо необхідності якнайшвидшої передачі будівель Центру первинної медичної допомоги у власність Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади.

Система Orphus