Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА визначили переможців конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньообласних маршрутах

У Полтавській ОДА визначили переможців конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньообласних  маршрутах

У Полтавській обласній державній адміністрації відбулося засідання конкурсного комітету при ОДА по визначенню пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування. Всього на конкурс було виставлено 64 маршрутних об’єктів. Ознайомив присутніх на заході з порядком його проведення заступник голови конкурсного комітету, заступник начальника управління – начальник відділу розвитку інфраструктури, бухгалтерського обліку та управління персоналу Управління інфраструктури ОДА Сергій Марчишинець

З 25 перевізників, які подали заявки на конкурс, 4 були недопущені з тих чи інших причин, а саме: не всі правильно заповнили документи, представили на огляд комісії автобуси у незадовільному технічному стані та інші. Також члени комісії зауважили, що у деяких автоперевізників у штаті недостатньо водіїв на ту кількість автобусів, що виходять на маршрут, а це суперечить вимогам законодавства.

Ознайомившись з усіма поданими документами комісія приступила до розгляду заяв.

– Перевізники подають інформацію на конкурс у двох конвертах. У першому містяться дані про перевізника, а в другому – інформація, на який саме маршрут він подає заявку. Перший конверт відкриваємо на наступний день після закінчення приймання документів, працюємо з наданими відомостями. Надсилаємо запити до контролюючих органів, можемо проаналізувати роботу перевізника, зауваження від контролюючих органів щодо його роботи. Другий конверт відкриваємо у день засідання конкурсного комітету, – зазначив інженер ТОВ «Полтаватранс», секретар конкурсного комітету Сергій Бутко.

Визначити конкурсантів, які найкраще забезпечать всі вимоги до перевезення пасажирів – було нелегко.

– Була дискусія. Ми вирішували хто з перевізників може надати якісні умови для пасажирів, забезпечити комфорт та безпеку. Є законодавство і у своєму визначенні ми спирались саме на його вимоги. Хто з конкурсантів незадоволений результатом може подати звернення та зауваження протягом 10 днів, – сказав заступник голови конкурсного комітету, заступник начальника управління – начальник відділу розвитку інфраструктури, бухгалтерського обліку та управління персоналу Управління інфраструктури ОДА Сергій Марчишинець

Всі хто переміг у конкурсі отримали ліцензію на перевезення пасажирів на внутрішньообласних маршрутах строком на 5 років.

Система Orphus