Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА обговорили реформування системи інституційного догляду та виховання дітей

У Полтавській ОДА обговорили реформування системи інституційного догляду та виховання дітей

Минулого тижня заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло провів засідання обласної міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, до складу якої увійшли представники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної ради та Полтавського обласного центру соціальних  служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час роботи учасники обговорили питання щодо стану реалізації І етапу Плану заходів Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017–2026 роки в області, а також пропозиції структурних підрозділів ОДА щодо реформування їх підвідомчих інтернатних закладів, повідомляють у Полтавській ОДА.

Також, серед інших, розглянули питання збору даних про становище дітей в області, моніторингу закладів інституційного догляду та виховання дітей, інвентаризації освітніх, медичних, реабілітаційних послуг, які надаються дітям та сім’ям з дітьми.

«Головним завданням є забезпечення кожній дитині можливості виховуватись не в закладі інтернатного типу, а в родині. Якщо кошти, які виділяються на фінансування інтернатів, будуть спрямуватись на підтримку сімей із дітьми та на надання необхідних послуг цим сім’ям в межах громади, вдасться зберегти багато дітей у родинах, і не буде необхідності влаштовувати їх до інтернатів», – наголосив Олег Пругло. 

Система Orphus