Ви тут:
Оголошення Полтавщина Споживач Суспільство 

У Полтаві запрацює новий “Паспортний стіл”

У Полтаві запрацює новий “Паспортний стіл”

Незабаром полтавці зможуть оформити закордонний паспорт, ID-картку, страховий поліс чи отримати інформаційну довідку про наявність або відсутність судимості у новому “Паспортному сервісі”. Його обіцяють відкрити в Полтаві 26 лютого, інформують на сайті pasport.org.ua.

Новий сервіс у Полтаві запрацює в рамках розширення загальноукраїнської мережі Центрів обслуговування громадян. Його відкриття ініціювали в державному підприємстві  “Документ”.

Звичайно ж, основні послуги, які надаватиме сервіс – це оформлення паспортів. Для цього працюватимуть 6 робочих станцій на прийом документів, фотографування та зняття біометричних даних та дві – на видачу уже готових документів. Завдяки автоматизації усіх технологічних процесів процедура оформлення паспорта займатиме 15-20 хвилин, обіцяють на сайті ДП «Документ». Про готовність паспорта полтавців інформуватимуть за допомогою СМС.

Також за бажання полтавці зможуть скористатися іншими супутніми послугами: оформити страховий поліс, апостилювати документи, необхідні за кордоном, отримати інформаційну довідку про наявність або відсутність судимості.

Загальний перелік послуг, які  можна буде отримати в “Паспортному сервісі”, виглядає так:

  • оформлення закордонного паспорта;
  • оформлення закордонного паспорта для осіб до 16 років;
  • оформлення ID-картки;
  • проставлення апостилю;
  • страхові послуги;
  • оформлення інформаційної довідки про відсутність або наявність судимостей.

Сплатити за послуги можна буде готівкою або за допомогою картки в терміналах, встановлених безпосередньо у приміщенні «Паспортного сервісу».

Розміщуватиметься сервіс на третьому поверсі ТРЦ «Київ», вул. Зіньківська, 6/1А. Працюватиме він у будні з 9:00 до 18:00 (без перерви на обід) та з 9:00 до 13:00 у суботу.

Система Orphus