Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкрили виставку “Музей В.Г. Короленка у тривимірному просторі”

У Полтаві відкрили виставку “Музей В.Г. Короленка у тривимірному просторі”

2 лютого у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г. Короленка відбулося відкриття виставки керівника проекту «Полтава 3D» Олега Лебединського – «Музей В.Г. Короленка у тривимірному просторі».

Він також є автором карти-схеми музею-садиби. У створених ним зображеннях музею вражає їх суперреалістична точність. А також навколишній пейзаж можна представити у будь-який період дня чи ночі, за будь-якої погоди, в будь-яку пору року та у будь-якому історичному зрізі, що і було продемонстровано на сьогоднішній виставці. Ці зображення можуть бути застосовані не лише в листівках чи стендах, а і в путівниках, і, навіть, у фільмах, повідомляють в Управлінні культури.

Як засвідчив представлений проект, тривимірна комп’ютерна графіка, яка широко використовується в багатьох сферах сучасного життя, зокрема, в інженерному програмуванні, в мультиплікації, в комп’ютерних іграх, кінематографі тощо, може застосовуватись і в музейній практиці.

Всіх бажаючих запрошують до музею В.Г. Короленка переглянути виставку, яка триватиме до 18 лютого у виставковій залі літературного будинку.

Система Orphus