Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбудеться безкоштовний тренінг для власників та керівників бізнесу

У Полтаві відбудеться безкоштовний тренінг для власників та керівників бізнесу

«Зроби свій бізнес успішним» – під такою назвою 8 лютого у Полтаві відбудеться безкоштовний тренінг для власників та керівників бізнесу, протягом якого учасники матимуть змогу отримати огляд системи бізнесу, спробують розв’язати управлінські задачі та прийняти управлінські рішення.

Мета заходу – розробити послідовність кроків та проектів, які необхідно виконати для виведення бізнесу на якісно новий рівень.

Тренінг проведе експерт з бізнес комунікацій та СОО Громадської Школи бізнесу, засновник федерації дебатів України – Михайло Ткач.

Програма заходу:

  • Піраміда організаційного розвитку. Модель успішного бізнесу. Унікальність стратегії та маркетингу бізнесу як інструмент збільшення прибутку. Як збільшити прибуток бізнесу через фокусування та роботу з «моїм клієнтом».
  • Концепція бізнесу. Ринки та клієнти. Товари та послуги. Ресурси. Операційна система. Управління. Корпоративна культура. Що має бути в успішній компанії, щоб перестати щоденно багато бігати і стати успішним у довготривалому періоді.
  • Правильна послідовність формування структури бізнесу.
  • Правильна позиція на ринку – основа успішного розвитку. Позиціонування та прості принципи відбудови від конкурентів.

Тренінг відбудеться 8 лютого у бізнес-центрі «Сучасний дім» (вул. Котляревського, 22Б, конференц-зал). Час проведення – з 13:00 по 19:00 з перервою на каву.

Участь безкоштовна. Зареєструватись необхідно за посиланням: http://bit.ly/2Dhvb6E

Система Orphus