Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві створили регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю виконання рішень про стягнення аліментів

У Полтаві створили регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю виконання рішень про стягнення аліментів

У рамках реалізації загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», почав діяти новий напрямок, мета якого – реалізація права громадян на виконання судового рішення.

За ініціативи Міністерства юстиції України, у Полтаві створили регіональний штаб з моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів. До складу якого ввійшли: голова штабу – начальник ГТУЮ у Полтавській області Олег Тимченко, заступник голови штабу – заступник начальника ГТУЮ з питань державної виконавчої служби – начальник УДВС ГТУЮ у Полтавській області Віталій Коноз та члени: заступник начальника управління – начальник відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Пахар В.О., начальник відділу примусового виконання рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Усатий С.М. та начальники територіальних органів ДВС ГТУЮ у Полтавській області.

Учора, під головуванням Олега Тимченка, відбулося перше засідання штабу, у ході якого визначили пріоритетні напрями роботи державних виконавців області та узгодили План дій, спрямованих на ефективну реалізацію нових заходів примусу до неплатників аліментів, вствновлених так званим законом «Чужих дітей не буває».

Система Orphus