Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві розробили проект реконструкції аеровокзалу

У Полтаві розробили проект реконструкції аеровокзалу

Вже за кілька днів остаточний проект реконструкції аеровокзалу буде погоджений, гроші на реалізацію всіх його пунктів є. Про на своїй сторінці у facebook повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Андрій Пісоцький зустрівся з комерційним директором авіакомпанії YanAir та виконавчим директором туроператора Join Up. Разом із ними та керівництвом КП «Аеропорт-Полтава» обговорили першочергові ремонти в аеровокзалі і на злітній смузі.

Під час зустрічі вони остаточно визначалися із розміщенням зон прильоту та відльоту для міжнародних рейсів, а також зони обслуговування пасажирів внутрішніх перельотів. Тому в попередній план розміщення службових приміщень внесуть деякі корективи.

“Вже за кілька днів остаточний проект реконструкції аеровокзалу буде погоджений, гроші на реалізацію всіх його пунктів у нас є. Наступний етап – безпосередні ремонти у перепланованих приміщеннях, закупівля кількох одиниць техніки для обслуговування літаків. А з настанням тепла займемося злітною смугою. Хоча часу в нас обмаль – амбітну задачу запуску першого пасажирського рейсу Полтава – Анталія у травні вже втілюємо у життя”, – написав Андрій Пісоцький.

Також він, поділився деякими деталями проекту реконструкції: сходи на другий поверх поруч із панно Полтавської битви розділимо навпіл, аби пасажири міжнародних рейсів після проходження державного кордону не перетиналися із персоналом аеропорту. А піднятися цими сходами вони зможуть до колишнього радянського ресторану. Він складається із кількох великих приміщень, де розмістимо кафе та ігрову зону для дітей.

Система Orphus