Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві провели тренінг “Самооборона для журналістів”: (ФОТО)

У Полтаві провели тренінг “Самооборона для журналістів”: (ФОТО)

Національна спілка журналістів України спільно із Національною поліцією, провели практичний семінар – тренінг для масмедійників “Самооборона для журналістів”. На ньому навчали правильно захищати свої професійні права та основ фізичної безпеки.

Тренінг організували Головне управління Національної поліції у Полтавській області та Полтавська обласна організація НСЖУ, за підтримки Клубу бойового копірайтингу і військово – спортивного центру “Воїн”.

Журналістів навчали лектори Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, інструктори-практики тренінгового центру та спецпідрозділу ГУНП у Полтавській області.

Спікери розтлумачили учасникам норми Кримінального кодексу, юридичні аспекти “Медіазахисту”, обговорили міжнародний досвід у сфері забезпечення законної професійної діяльності журналістів.

Медійникам показали відпрацювання алгоритму дій у змодельованих ситуаціях із підвищеним ризиком. Розповіли, як працюють слідчі на місці злочину, а також наголосили, що потрібно дотримуватися правил поведінки під час проведення оперативно-слідчих заходів.

Представникам ЗМІ також роз’яснили особисту безпеку та правила поведінки при  виконанні професійних обов’язків у випадку масових заворушень. А ще продемонстрували відео спостереження, де проводять масові заходи  у інших країнах. Працівники спецпідрозділу ГУНП у Полтавській області, відтворили з учасниками тренінгу, події масових заходів та показали на практиці  найбезпечніші місця для журналістів .

“Сьогоднішній захід тільки старт, подібну ініціативу ми плануємо продовжувати”, – сказав начальник відділу зв’язків з громадськістью УМВС України у Полтавській області Юрій Сулаєв. 

Система Orphus