Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві мітингували ветерани силових структур

У Полтаві мітингували ветерани силових структур

Сьогодні на площу перед Полтавською ОДА вийшли представники ветеранських організацій силових структур. Мітинг став проявом солідарності з учасниками 8-го етапу Всеукраїнської акції протесту ветеранів силових структур щодо незадовільного пенсійного забезпечення. Головні заходи акції відбуваються сьогодні у Києві.

Під стінами ОДА зібралось близько 100 мітингувальників. Вони були невдоволені постановою КМУ від 21 лютого 2018 року №103, що передбачає збільшення пенсій військовим після перерахунку приблизно на 40%, але половина з яких виплачується у 2018 році, ще по 25% додадуть у 2019-2020 роках. Також, за словами мітингувальників, при обрахунку пенсій не враховуються особливі умови праці та інші чинники.

“Уряд обіцяє, що нам пенсії виплатять по 50%, у 2019 році – 75%, а в 2020 – 100%. Це взагалі нонсенс! Нам нарахували – тільки платить не будуть. А куди ж ці гроші дінуться? Якщо нарахували 4 тисячі, то виплатять 2, а куди ще 2 тисячі? Зараз у Верховній Раді знаходиться наша група. Постанова № 7492, яку підписали вже 200 народних депутатів, вимагає повністю скасувати оці ганебні рішення Уряду і виконати Закон”, – розповів голова Координаційної ради силових структур Полтавщини Олександр Марущенко.

Протестувальники вимагали скасувати постанову КМУ від 21 лютого, звернутися з цього приводу до Президента, голови Верховної ради і заслухати Уряд. Якщо умови пенсіонерів силових структур не будуть виконані, вони погрожують перейти до більш рішучих дій і перекрити трасу Київ – Харків.   

Система Orphus