Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді відбулася спартакіада трудових колективів

У Миргороді відбулася спартакіада трудових колективів

Cтартувала чергова, вісімнадцята за ліком, Спартакіада трудових колективів. У суботу в районі міського пляжу, у рамках відкритого міського турніру з ловлі риби з криги на мормишку пройшли змагання в залік міської Спартакіади.

Необхідно відзначити, що значний внесок в організацію цього заходу вклало ГО “Миргородський рибальський клуб”, забезпечивши переможців, призерів та переможців у різних номінаціях цінними призами. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Вперше в змаганнях від трудових колективів взяла участь така кількість учасників – із 61 одного зареєстрованого, 47 представляли трудові колективи. Перед початком змагань всі учасники були проінструктовані про правила рибної ловлі та з техніки безпеки поведінки на льоду. Протягом трьох годин учасники виявляли найспритнішого рибалку. Після зважування уловів кожного учасника переможцем став представник команди освітян Володимир Ведмідь, друге і третє місце посіли представники ЦРЛ – Юрій Ключко та Василь Горбенко. В командному заліку сильнішими стали команди освітян, центральної лікарні та 3 ТВУЗ.

Наступного дня в шаховому клубі пройшли змагання з шахів. Змагалися 7 трудових колективів, які делегували 12 гравців. Ознайомившись з правилами змагань та регламентом часу учасники розпочали партію змагань. У жінок одразу виявилася трійка лідерів, які і розіграли між собою призові місця. Переможницею стала Стелла Акулова, друге місце посіла Олена Чопенко, третє місце – Папежук Надія. У чоловіків фаворитом виглядав Валерій Яворовський. Решта учасників до останнього ходу визначали призерів змагань. В підсумку другим став Віктор Лук’янчук, а третім – Андрій Зозулін. В командному заліку впевнено перемогли освітяни, другими стали 3 ТВУЗ, третіми – представники ПрАТ “Миргородкурорт”.

Після двох видів змагань впевнено лідирують освітяни, другими йдуть представники 3 ТВУЗ, третіми представники ЦРЛ.

Наступної суботи в спортивному залі ЗОШ №1 відбудуться змагання з настільного тенісу.

Система Orphus